główna zawartość
artykuł nr 1

RADA GMINY - KADENCJA 2018-2023

Przewodniczący Rady Gminy

Jarosław Maciej Cyrankowski


Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Jerzy Sitkiewicz


Członkowie Rady Gminy:

Wiesław Kazimierz Argalski

Zenon Cierliński

Maria Jolanta Getka

Halina Laskowska

Urszula Lutowska

Dariusz Mańkowski

Józef Mosakowski

Wiesław Nadolski

Agnieszka Sadowska 

Michał Straus 

Andrzej Turowski

Lech Wybult

Mirosław Zieliński

 

artykuł nr 2

RADA GMINY - KADENCJA 2014-2018

Przewodniczący Rady

Jarosław Maciej Cyrankowski

 

Wiceprzewodniczący Rady

Jerzy Sitkiewicz

 

Członkowie Rady Gminy:

Wiesław Kazimierz Argalski

Zbigniew Franciszek Frygier

Sławomir Kalinowski

Dariusz Lidak

Józef Mosakowski

Wiesław Nadolski

Anna Raszkowska

Mirosław Stogowski

Michał Straus

Andrzej Turowski

Lech Wybult

Radosław Zabłotny

Mirosław Zieliński

artykuł nr 3

RADA GMINY - KADENCJA 2010-2014

Przewodniczący Rady
Kazimierz Mirosław Bejger

Członkowie Rady Gminy:
Jarosław Maciej Cyrankowski
Heronim Fijałkowski
Zbigniew Franciszek Frygier
Sławomir Gulczyński
Dorota Kopczyńska
Jan Magalski
Józef Mosakowski
Wiesław Nadolski
Julian Rupiński
Michał Straus
Andrzej Turowski
Marek Wiśniewski
Lech Wybult
Mirosław Zieliński

artykuł nr 4

RADA GMINY - KADENCJA 2006-2010

Przewodniczący Rady
Kazimierz Bejger

Członkowie Rady Gminy:
1.  Wiesław Argalski
2.  Piotr Burkwicz
3. Jarosław Maciej Cyrankowski-wybrany w wyborach uzupełniających do Rady Gminy 8 marca 2009r.
4.  Heronim Fijałkowski-wybrany w wyborach uzupełniających do Rady Gminy 28 września 2008r.
5.  Zbigniew Frygier
6.  Marian Jabłoński
7.  Sławomir Kalinowski
8.  Jan Magalski
9.  Józef Mosakowski
10.Marianna Szuszczewicz
11.Andrzej Turowski
12.Marek Wiśniewski
13.Lech Wybult
14.Mirosław Zieliński

artykuł nr 5

RADA GMINY - KADENCJA 2002-2006

Przewodniczący Rady
Kazimierz Bejger

Członkowie Rady Gminy:
1. Gabriel Badaczewski
2. Zenon Cierliński
3. Sławomir Cieszyński
4. Magdalena Cyrankowska
5. Julian Dębski
6. Zbigniew Frygier
7. Sławomir Kalinowski
8. Renata Krzemińska
9. Jan Magalski
10. Józef Mosakowski
11. Mirosław Stogowski
12. Marianna Szuszczewicz
13. Lech Wybult
14. Mirosław Zieliński